La qualità è superiore alle mie aspettative. Moderno, elegante e perfettamente visibile anche di notte. Lo consiglio vivamente!
Sandučić jako lijepo izgleda,naručili smo s plaćanjem po pouzećujer smo mislili da je neka prevara međutim ostali smo ugodno iznenađeni. Jedina mana je što je malo prevelik,ali to je samo moje mišljenje jer se moj suprug s tim ne slaže .
ormarić je stigao, odlično izgleda, jako sam zadovoljna i proizvodom i samom uslugom
Loše izgleda, puno manje nego na slici
Poštovani, dimenziju ste sami odabrali prilikom narudžbe i bili ste upoznati s veličinom koju naručujete. Proizvod je izrađen točno prema vašim željama i specifikacijama koje ste odabrali. Fotografije služe kao prikaz proizvoda, dok su stvarne dimenzije jasno navedene u opisu. Stoga smatramo da nema osnove za prigovor na veličinu proizvoda nakon što je izrađen prema vašem odabiru. Hvala na razumijevanju.